+380 (50) 06... показати
INTERMAG Моно Марганець. Удобрения Интермаг Марганець 160г/л
INTERMAG Моно Марганець. Удобрения Интермаг Марганець 160г/л ##от компании## "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - ##фото## 1
Новинка

INTERMAG Моно Марганець. Удобрения Интермаг Марганець 160г/л

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
92
мін. замовлення: 20 л
В наявності | Тiльки оптом

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Банківська картка (Liqpay)
Післяплата
Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (50) 06... показати
Telegram
Адреса
39000, Україна, Полтавська обл., Полтава, Кременчук, шевченка 75, (кременчук) на мапі
Філії
Полтавська обл.
Полтавська обл.
Кременчук (Фоззі)
+380 (50) 06... показати
Полтавська обл.
Зіньківська 16
+380 (50) 06... показати
Полтавська обл.
Глобине (центр)
+380 (50) 06... показати

Опис

Марганець приймає участь у внутрішньоклітинних обмінних реакціях, у процесах фотосинтезу, утворення хлорофілу, білковому обміні, синтезі вітаміну С (аскорбінової кислоти) та підсилює накопичення цукру. Більшість ґрунтів містить достатню кількість марганцю, але у легких (піщаних) ґрунтах спостерігається його значна нестача, оскільки він сильно вимивається з верхніх шарів. Також нестача марганцю часто спостерігається на високогумусних та підзолистих ґрунтах.

Признаки дефіциту марганцю у рослин виявляються по-різному. Наприклад, у картоплі поверхня листка стає нерівною – прожилки заглиблюються, а решта поверхні випинається. В огірка молоді листки стають світло-зеленими, а по краях – жовтими, згодом жовтіє вся поверхня листка. В буряка листки стають темно-червоними, а на молодих листках з’являються світло-голубі плями між судинами.

INTERMAG-Моно-Марганець рекомендований в першу чергу для для позакореневого підживлення зернових, ріпаку, цукрового буряка та картоплі. Додаткове підживлення рекомендується також при вирощуванні бобових, огірків, капусти та інших культур.

Застосування добрива при інтенсивному вирощуванні на великих площах дає збільшення врожаю, а також значно збільшує його якість, дає високий вміст у вирощуваних культурах вітаміну С, вуглеводів та жирів.

INTERMAG-Моно-Марганець рекомендується застосовувати позакоренево у вигляді водного розчину. Його можна застосовувати разом з іншими добривами та агрохімікатами (згідно з таблицею змішування INTERMAG і/або позакореневими програмами підживлення окремих видів рослин). Можна додати відповідний зареєстрований і протестований засіб захисту рослин у нормі, рекомендованій виробником. Розчин використати безпосередньо після приготування.

Приготування робочого розчину

До резервуара, наповненого на 1/2 – 2/3 водою та з увімкненим змішувачем, додати INTERMAG-Моно-Марганець та інші допустимі і рекомендовані компоненти розчину згідно з їх інструкціями з використання. Резервуар доповнити до потрібного об’єму. При приготуванні розчину кількох агрохімікатів дотримуватись послідовності розчинення: сульфат магнію, карбамід, INTERMAG-Моно-Марганець, інші позакореневі добрива, засіб захисту рослин.

Добриво використовувати в термінах і дозах з урахуванням потреби марганцю для рослини у відповідних фазах розвитку. Використовувати винятково у разі обґрунтованої необхідності. Не перевищувати рекомендованих доз!

Кількість розчину пристосовується до обприскувальної техніки. Уникати обприскування при прямому сонячному промінні, високій температурі та сильному вітрі.

 

Характеристики

Производитель
Intermag
Країна виробництва
Польша
Тип
микроудобрение
Вид
хелат бора
Применение
для зерновых, для кукурузы, для масличных, для овощных
Форма выпуска
концентрат эмульсии
Упаковка
пластиковая тара
Концентрированная форма удобрения
да
Можливості поставок
200 л/##день##

Подібні товари

Інтермаг соя мікродобриво INTERMAG в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Новинка
2 050 /каністра
Інтермаг соя мікродобриво INTERMAG
INTERMAG Фосфор Удобрения в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Новинка
123,60
INTERMAG Фосфор Удобрения
INTERMAG буряк. Удобрения Интермаг в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Новинка
97,30
INTERMAG буряк. Удобрения Интермаг
INTERMAG Томати Интермаг в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Новинка
92
INTERMAG Томати Интермаг
INTERMAG Микровіт Интермаг в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Новинка
89,40
INTERMAG Микровіт Интермаг
Мікрохелат Цинку Zn-15 INTERMAG в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Новинка
236,60 /кг
Мікрохелат Цинку Zn-15 INTERMAG
Мікрохелат INTERMAG Мідь в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Новинка
315,50 /кг
Мікрохелат INTERMAG Мідь
Інтермаг Примус Насіння INTERMAG в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Новинка
105,20
Інтермаг Примус Насіння INTERMAG