Престо інсектицид

Престо інсектицид від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
3 900 ₴/каністра
Хит продаж
Мін. замовлення: 5 каністра
В наявності | Тiльки оптом

Доставка

 Самовивіз в м. КременчукБезкоштовно
 Нова Пошта60 - 120 ₴
 Делівері100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Інсектицид Престо. Діюча речовина - клотіанідин лямбда-цигалотрин. Концентрація діючої речовини - 200+50 г/лХімічний клас –неонікотиноїди синтетичні піретроїди. Переваги інсектициду Престо Престо контролює близько 100 розповсюджених видів шкідників, включаючи щитівку та філоксеру. З більшості інсектицидів вирізняється тривалим періодом захисту: 21 - 30 діб і більше.
Має яскраво виражену «нокаутуючу» дію – масова загибель шкідників розпочинається вже через 30 хвилин. Завдяки двом діючим речовинам у складі, препарат однаково ефективно знищує сисних та листогризучих комах, а також шкідників, які ведуть прихований спосіб життя. Інструкція до препарату Престо Картопля Об'єкт, проти якого обробляється колорадський жук, попелиці Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т) 0,1 - 0,2 л/га
Спосіб, час обробок та обмеження Обприскування в період вегетації Пшениця Озима Об'єкт, проти якого обробляється блішки, клоп шкідлива черепашка, попелиці, трипси, хлібні жуки, цикади Норма витрати препарату (г, кг, л/га, м куб, т) 0,15 - 0,3 л/га Спосіб, час обробок та обмеження Обприскування в період вегетації Механізм дії Клотіанідин – діюча речовина з класу неоникотиноїдів, що системно розподіляється по рослині та забезпечує довготривалий захист від шкідників – більше 30-ти днів.
Лямбда-цигалотрин – контактний піретроїд, що має виражений нокдаун ефект, і забезпечує надзвичайно швидку дію препарату та загибель шкідників вже через пів-години після обробки.
Спектр дії Хлібні жуки, трипси, блішки, клоп, шкідлива черепашка, п’явиці, попелиці, цикадки, колорадський жук, попелиця, картопляна муха, хрестоцвітні блішки, ріпаковий квіткоїд, кукурудзяний жук (діабротика), довгоносики, совки, плодожерки, листовійки, листкова форма філоксери, саранові, молі, білани та інші сисні і листогризучі шкідники. Застосування інсектициду Престо.
Поєднання в двох діючих речовин з різним механізмом дії, що доповнюють одна одну, забезпечує ефективну і тривалу дію препарату та запобігає виникненню резистентності.
Робочий розчин не підлягає тривалому зберіганню, а тому його необхідно готувати безпосередньо перед застосуванням та в кількостях, що не перевищують потреби. Норм витрати робочого розчину - 200 - 300 л/га. Сумісний в бакових сумішах з іншими фунгіцидами та інсектицидами , але в кожному окремому випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Не використовувати в період цвітіння культури. Класифікація ВООЗ: III клас (помірно небезпечний).

Характеристики

Виробник
ВАСМА
Країна виробництва
Китай
Тип
неорганічні
Вид
інсектоакарициди (знищення комах і кліщів)
Дія на організм
кишкова (вплив при прийомі їжі), системна (вплив через судинну систему)
Культура
соняшник, пшениця
Показати всі