Борей Нео Інсектицид (альфа-циперметрин 125 г/л імідаклоприд 100 г/л клотіанідин 50 г/л)
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
- унікальна комбінація трьох діючих речовин;
- висока швидкість дії та тривалий період захисту;
- знищення прихованоживучих шкідників;
- використовується на основних сільськогосподарських культурах.
трикомпонентний інсектицид для захисту зернових колосових, соняшнику та буряків цукрових від комплексу шкідників.
Альфа-циперметрин належить до хімічного класу синтетичних піретроїдів, володіє швидкою контактно-кишковою дією, проявляє так званий «нокдаун-ефект». Імідаклоприд та клотіанідин – речовини із класу неонікотиноїдів з гострою контактно-кишковою дією та високою системною активністю, які відрізняються своєю розчинністю та рухомістю.Борей® Нео* містить унікальний комплекс трьох діючих речовин, що відрізняються характером дії. Альфа-циперметрин не проникає в рослину, він
концентрується на її поверхні та/або в кутикулі. Володіє дуже швидкою контактно-кишковою дією, впливає на нервову систему комах, порушуючи проникність клітинних мембран та блокуючи натрієві канали. Проявляє досить тривалу залишкову, а також репелентну дію. Клотіанідин менш рухомий та менш розчинний порівняно з імідаклопридом, тому краще затримується в тих частинах рослин, на котрі він попав. Володіє потрійною дією – контактною, кишковою та системною. Імідаклоприд більш розчинний, ніж клотіанідин, швидше поглинається рослинами та переміщується по тканинах, не даючи комахам можливості завдати рослині суттєвих пошкоджень. Крім того, за рахунок поступового перерозподілу цієї діючої речовини в рослині підтримується її постійна ефективна концентрація в найбільш уразливих частинах – листках і колосі.Ці три діючі речовини ефективні не тільки поодинці, а й володіють вираженим синергізмом, впливаючи на різні етапи передачі нервового імпульсу.
Альфа-циперметрин впливає на натрієві канали, а неонікотиноїди блокують рецептори, викликаючи зростання концентрації ацетилхоліну в синапсі. Синергізм проявляється в одночасному надмірному збудженні пресинаптичних і постсинаптичних нейронів. Швидкість впливу: препарат починає діяти відразу після потрапляння на рослину. Протягом однієї години після надходження діючих речовин в організм шкідників вони припиняють живитися, їх загибель настає протягом 24 годин.
посіви пшениці проти хлібних блішок, буряків – проти бурякових блішок обприскують у фазу сходів. Проти інших шкідників обробку проводять у період вегетації культури за їх появи у кількості, що перевищує економічний поріг шкідливості.