+380 (50) 06... показати
Милафорт аналог милагро (гербіцид на кукурудзу від злакових бурянів)
Милафорт аналог милагро (гербіцид на кукурудзу від злакових бурянів) ##от компании## "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - ##фото## 1
Новинка

Милафорт аналог милагро (гербіцид на кукурудзу від злакових бурянів)

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
218 ₴/л
мін. замовлення: 10 л
В наличии | Только оптом

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Післяплата
Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (50) 06... показати
Адреса
39000, Україна, Полтавська обл., Полтава, Кременчук, (кременчук) на мапі
Філії
Полтавська обл.
Полтавська обл.
Кременчук (Фоззі)
+380 (50) 06... показати
Полтавська обл.
Зіньківська 16
+380 (50) 06... показати
Полтавська обл.
Глобине (центр)
+380 (50) 06... показати

Опис

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними, багаторічними і деякими дводольними бур’янами у посівах кукурудзи.
Селективний до культури; ● Проникає в рослини як через листя, так і через стебла; ● Застосовується в широкому діапазоні фаз розвитку кукурудзи – від 3 до 10 листків; ● Препаративна форма містить емульгатори рослинного походження і не вимагає додаткових ПАР та активних добавок; ● Хороший баковий партнер для гербіцидів проти дводольних бур'янів; ● Не має післядії на наступні культури.

Рекомендації щодо застосування ● Обробку гербіцидом необхідно проводити в період інтенсивного росту бур’янів і у фазі розвитку кукурудзи 3-10 листків. ● Ідеальними умовами для обробки є температура від +15 °C до +23 °C. ● Не рекомендується використовувати препарат у холодну або жарку погоду, коли рослини знаходяться у стресовому стані. ● Для максимальної ефективності роботи препарату відносна вологість повітря має становити не менше 40-50%. ● Не потребує використання додаткових ад’ювантів і прилипачів. УВАГА! Під час зберігання продукту можливе осідання і розшарування, яке не впливає на його ефективність. Перед внесенням обов’язково ретельно збовтати вміст каністри!
Нікосульфурон, поглинаючись листям і стеблами бур’янів, швидко переміщається до їх кореневої системи, блокує синтез основних амінокислот (валінової та ізолейцінової), зупиняючи ріст і поділ клітин, після чого припиняється ріст бур’янів, вони набувають червонуватого відтінку і поступово гинуть.
Мілафорт + Дисулам - застосування даної бакової суміші дозволяє за одне внесення знищити переважну більшість однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи. Відбувається підсилення біологічної ефективності проти дводольних бур'янів (лобода біла, вероніка персидська, зірочник середній, паслін чорний, берізка польова та ін.)

Характеристики

Виробник
АХТ
Країна виробництва
Китай
Тип
неорганические
Вид
сплошного действия
Вредный объект
злаковые однолетние
Форма выпуска
водная суспензия
Упаковка
пластиковая тара
Срок применения
послевсходовый
Можливості поставок
200 л/##день##