Пар Тренд 90 Прилипач FMC

Пар Тренд 90 Прилипач FMC від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
1 200 ₴/уп.
Хит продаж
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Кременчук
Безкоштовно
 Нова Пошта
60 - 120 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Тренд 90 - поверхневоактивна речовина розроблена для застосування з сульфонлсечовинними гербцидами компан Дюпон. ПАР Тренд 90 створю кращ умови для застосування гербцидв та пдсилю х активнсть.

 

ПАР Тренд 90 зменшу поверхневий натяг крапель, спричиня збльшення кута контакту з поверхнею листка, що призводить до збльшення поверхн покриття листка зумовлю зростання площ поглинання (абсорбц). Використання ПАР Тренд 90 сприя проникненню через кутикулу та значно прискорю поступання сульфонлсечовинних гербцидв в листки буря нв, а також посилю фтотоксичнсть препаратв.

Рекомендац до застосування:

Гербциди Карбу, Карбу Екстра, Ттус Екстра, Сальса, Ттус, Базис, Таск та Хармон обовязково треба використовавати з ПАР Тренд 90. Використання ПАР Тренд 90 з зерновими гербцидами пдвищить ефективнсть хньо д. 

Бак наполовину наповнюють водою при працюючй мшалц додають пестициди. Потм мшалку зупиняють додають ПАР Тренд 90 , псля чого доливають в бак води до необхдного обму знову включають мшалку.

Норма витрати:

ПАР Тренд 90 застосовуться в концентрац 0,1% (100 мл/100 л во ди) при норм виливу робочо рдини вд 200 до 300 лтрв на гектар. При обробках з меншим обмом слд використовувати 200 мл ПАР Тренд 90 на гектар. В посушливих та жарких умовах для захисту посвв кукурудзи вд злакових видв бурянв рекомендуються збльшити норму ПАР Тренд 90 до 300 мл/га та збльшити норму виливу робочого розчину.

Характеристики

Виробник
Дюпонт
Країна виробництва
Франція
Тип
прилипач
Вид
аніонні