+380 (50) 06... показати
Гумат Калія Гумифилд .Українські гумати ##от компании## "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - ##фото## 1
Новинка

Гумат Калію Гуміфілд добриво

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
Применение
300 ₴/л
Немає в наявності
Код: 001

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Банківська картка (Liqpay)
Післяплата
Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (50) 06... показати
Telegram
Адреса
39000, Україна, Полтавська обл., Полтава, Кременчук, шевченка 75, (кременчук) на мапі
Філії
Полтавська обл.
Полтавська обл.
Кременчук (Фоззі)
+380 (50) 06... показати
Полтавська обл.
Зіньківська 16
+380 (50) 06... показати
Полтавська обл.
Глобине (центр)
+380 (50) 06... показати

Опис

► Найбільш зручними у використанні вважаються гумати калію в рідкому стані. Вони дозволяють з легкість приготовати робочий розчин в необхідній кількості та винести його в ґрунт або на рослину звичайними оприскувачами.
Крім того, необхідно звертати увагу на розчинність рідких гуматів, адже наявність сухих залишків може забивати форсунки оприскувачів та виводити зі строю обладнання.


 ► Розчинність гуматів повинна сягати більше 99%!


 

Основною діючою речовиною в гуматах є вміст солей гумінових та фульвових кислот, адже саме вони активізують обмінні процеси в рослинах, підвищують польову схожість, прискорюють дозрівання та зменшують вплив від негативних факторів , таких як засуха, мороз. Перезволоження або спека, а також негативні наслідки від застосування засобів захисту рослин.


► Саме вміст солей гумінових та фульвових кислот і дає гарантію того, що обробка гуматами калію буде ефективна та дієва протягом сезону!Тому необхідно звертати увагу на склад гуматів калію, вміст солей як гумінових, так і фульвових, а також їх концентрацію у сухій речовині. Чим більше біологічно активні гумінові кислоти, що входять до складу препарату, тим більше вони впливають на підвищення врожайності та якість продукції.


Гумат калію з мікроелементами


Не менш важливою характеристикою є вміст в гуматах калію мікроелементів! Адже мікроелементи в гуматах додатково збагачують рослину корисними елементами та пришвидшують зріст, підвищують стресостійкість та врожайність.Гумати калію активізують обмін речовин в рослинах, підвищують енергію проростання, польову схожість насіння та прискорюють дозрівання сільськогосподарських культур на 1-2 тижні.
За рахунок кращого поглинання мікро- та макроелементів сприяють потужному розвитку кореневої системи рослин та покращують приживаність при пересадці.
Застосування гумінових препаратів підвищує стійкість рослин до стресів як природного характеру (засуха, перезволоження, мороз, спека), так і штучного (послаблюють токсичну дію хімічних засобів захисту рослин).
Гумати калію підвищують врожайність с/г культур, аналогічно як при застосуванні мінеральних чи органічних добрив (зниження норм внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) домінімально необхідних норм внесення, покращують дію мінеральних добрив до 15%.
При використанні гумата калію із засобами захисту рослин виникає ефект синергії - компоненти доповнюють один одного, що дозволяє використовувати мінімальні дози пестицидів.

Характеристики

Код товару
001
Производитель
Украина ТД
Країна виробництва
Украина
Тип
микроудобрение
Вид
гумат калия, хелат бора
Применение
для зерновых, для кукурузы, для масличных, для овощных, для плодовых, для розы, для сахарной свёклы, для технических
Форма выпуска
концентрат эмульсии
Упаковка
пластиковая тара
Концентрированная форма удобрения
да
Применение
для зерновых, для зернобобовых, для кукурузы, для овощных