+380 (50) 06... показати
Селітра мінеральне добриво ##от компании## "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - ##фото## 1
Хит продаж

Селітра мінеральне добриво

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
900 /мішок
В наявності

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Транспортна компанія
Кур'єрська служба
Показати всі 4 способу доставки

Оплата

Банківська картка (Liqpay)
Післяплата
Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
Оплата на картку «Приватбанк»
Контактна інформація
Телефони
+380 (50) 06... показати
Telegram
Адреса
39000, Україна, Полтавська обл., Полтава, Кременчук, шевченка 75, (кременчук) на мапі
Філії
Полтавська обл.
Полтавська обл.
Кременчук (Фоззі)
+380 (50) 06... показати
Полтавська обл.
Зіньківська 16
+380 (50) 06... показати
Полтавська обл.
Глобине (центр)
+380 (50) 06... показати

Опис

Аміачна селітра (NH4NO3, інші назви - нітрат амонію, азотнокислий амоній, амонійна сіль азотної кислоти). Основна діюча речовина - азот. Його міститься в складі добрива від 26% (низькі сорти), до 34,4% (вищі сорти). Другим макроелементом класичної аміачної селітри є сірка, якій у складі цього агрохімікату міститься від 3 до 14%.
Нітрат амонію, нарівні з карбамідом (сечовиною) - ідеальна підгодівля для весняного використання. На старті свого розвитку рослини не соромляться споживати азот у величезних дозах, а в тандемі з сіркою цей елемент особливо добре, і швидко засвоюється. Ця властивість пояснює її присутність у складі агрохімікату, адже сама по собі сірка - не саме поживна речовина для рослинних організмів.
Фізіологічно це кисле добриво, яке, в теж час, не підкисляє грунт з нормальною рН реакцією. Але якщо застосовувати нітрат амонію на кислих грунтах, то паралельно необхідно вносити карбонат кальцію, в пропорції 0,75 г на 1 г селітри.

 

Аміачна селітра потрібна, в першу чергу, для активного насичення рослин азотом. Це її головне завдання, яке допомагають вирішувати додатково включені до складу макро- і мікроелементи.

 

Ціна питання
Нітрат амонію - економічно дуже вигідний агрохімікатів. Його ціна становить порядку 20-25 рублів за кг. Якщо враховувати, що норма внесення цієї мінеральної підгодівлі, становить, в середньому, близько 10-20 г / м кв., То на одну сотку (100 м. Кв.), Необхідно витратити всього 1 кг добрива.
Навіть враховуючи те, що застосування аміачної селітри не надто раціонально без інших мінеральних туків, удобрювати нею дуже вигідно.
Купити нітрат амонію можна як розсипом, так і в пакетованому вигляді. Дуже часто в магазинах, що торгують товарами для садівників, можна зустріти його різновиди з різними добавками. 
Види аміачної селітри
Майже завжди це добриво випускається з застосуванням добавок різних елементів. Наявність такого великого асортименту пояснюється широкою географією застосування аміачної селітри, і спробою підлаштуватися під потреби сільського господарства різних кліматичних зон.
• Аміачна проста. Це вид був розроблений найпершим. Основна ідея, покладена в його основу - забезпечити сільськогосподарським культурам потужне харчування азотом. Застосування аміачної селітри в агропромислових комплексах різних країн багаторазово підтвердило її високу ефективність як оптимального стартового добрива для більшості культивованих в середній смузі рослин. Цим видом селітри можна равновесно замінювати іншу популярну мінеральну підгодівлю - карбамід (сечовину).
Для подальшої підживлення різних культурних рослин рекомендуються такі норми витрати:
• Овочі - 5-10 г / м. кв. Вноситься два рази за вегетацію, в червні, до цвітіння, і в липні, після зав'язі плодів.
• Коренеплоди - 5-7 г / м кв. Рекомендується робити неглибокі борозенки між рядами, і насипати туди гранули аміачної селітри, заглиблений їх в землю на 2-3 см. Підгодовують один раз, через 3 тижні після появи сходів.
• Плодові дерева - 15-20 г / м.кв. У сухому вигляді нітрат амонію для підживлення використовують одноразово, на початку сезону, коли з'являється листя, а розчином підгодовують два-три рази за літо, під корінь. Це спосіб допомагає швидше донести корисні речовини до коренів рослини, тому він переважно. Розчин готують у такій пропорції - 25-30 гр. необхідно розвести в 10 літрах води.

Характеристики

Производитель
Россошь
Країна виробництва
Россия
Тип
минеральные
Вид
калийная селитра
Тип смешанности
сложные
Агрегатное состояние
твердые
Форма выпуска
кристаллическая
Вес
150 г

Супутні товари

Мін Добриво. Нітроамофос NPK 16:16:16 в Полтавській області от компании "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал
Хіт продажу
13 700 ₴/т
Нітроамофос NPK 16:16:16 13.700 з ПДВПід замовлення