Генезіс Укравіт 5л

Генезіс Укравіт 5л від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
2 300 ₴/каністра
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Кременчук
Безкоштовно
 Нова Пошта
60 - 120 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Генезіс Імазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/л

Післясходовий гербіцид для контролю однорічних злакових і дводольних видів бур’янів у посівах соняшника, стійкого до групи імідазолінонів.

Переваги препарату:

  • надійний контроль злакових і дводольних бур’янів; 
  • знищує осот, амброзію, лободу та інші види; 
  • чисте поле впродовж сезону;
  • толерантний по відношенню до соняшника; 
  • застосовується за різних систем землеробства.

Сумісність

Сумісності з іншими препаратами не потребує. В більшості випадків застосовується самостійно. Не змішувати з фосфорорганічними інсектицидами, добривами та стимуляторами росту.

Механiзм дії

Системна дія. Дві діючі речовини попадають через ксилему і флоему до тканин рослин, де діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтетази (АLS). АLS є каталізатором біосинтезу незамінних амінокислот: валіну, лейцину та ізолейцину. Пригнічення утворення АLS імідазолінами блокує утворення вказаних незамінних амінокислот і синтез білка, що призводить до повної загибелі бур’янової рослинності.
Висока біологічна ефективність досягається при застосуванні на початкових фазах росту бур’янів (сім’ядолі – 2 листочки), що в більшості випадків збігається з фазою розвитку культури 4 справжні листки. За переростання бур’янів рекомендовано додавати ад’ювант Інгрес (50-100 мл на 100 л води). Обробку проводити лише свіжоприготованим робочим розчином препарату при температурі повітря не вище 25°С та швидкості вітру не більше 5 м/с. Наявність роси або крапель дощу на поверхні рослин знижує ефективність дії гербіциду. В окремих випадках при використанні гербіциду за стресових для розвитку рослин умов можливе зниження ефективності проти бур’янів. Ріст бур’янів при використанні препарату призупиняється через кілька годин після обробки, проте візуальні ознаки дії гербіциду можуть не проявитися. Повна загибель настає через 3-6 тижнів. На момент обробки однорічні злакові бур’яни повинні бути у фазі 2-3 листків, а дводольні – у фазі сім’ядоль – 2 листків. В іншому випадку ефективність дії препарату буде знижуватися. В деяких випадках після застосування препарату можливе зменшення висоти та зміна кольору соняшника. Якщо рослини знаходяться під впливом стресових факторів (низькі температури, посуха, перезволоження), цей ефект може посилюватися. Проте нормальний ріст і зовнішний вигляд відновлюються через 1-2 тижні без зниження врожайності. Проводити обробку недоцільно при небезпеці нічних заморозків, а також на хворих і ослаблених посівах. Препарат проявляє широку гербіцидну активність, у зв’язку з чим організація сівозміни є наступною: через 4 місяці – пшениця, жито; через 9 місяців* – кукурудза, ячмінь**, овес, соняшник, соя, горох, сорго, боби; через 18 місяців – овочеві культури, картопля; через 24 місяці – буряки (цукрові, кормові), ріпак, гречка, просо та інші культури.

Характеристики

Виробник
Укравіт
Країна виробництва
Китай
Тип
неорганічні
Вид
виборчої дії
Культура
соняшник
Показати всі