Селеніт Макс клетодим 240г/л

Селеніт Макс клетодим 240г/л

Селеніт Макс клетодим 240г/л від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
2 900 ₴/каністра
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Кременчук
Безкоштовно
 Нова Пошта
60 - 120 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Селеніт Макс

 
Післясходовий гербіцид системної дії для повноцінного знищення однорічних і багаторічних злакових бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

Переваги препарату:

  • висока ефективність дії на однорічні та багаторічні злакові бур’яни; 
  • застосовується від сходів до цвітіння культур; 
  • надзвичайно висока толерантність до культурних рослин;
  • вдосконалена формуляція для високоефективної дії; 
  • знищення надземної частини та кореневої системи бур’янів; 
  • застосовується на всіх дводольних культурах.

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням бакових композицій доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії

Гербіцид системної дії. Препарат швидко поглинається через листя й стебла з переміщенням до точок росту. Уповільнює синтез ліпідів, внаслідок чого ріст рослин припиняється, відбувається відмирання точок росту бур’янів, що призводить до їх загибелі.

Незалежно від фази росту культури (окрім цвітіння та появи генеративних органів), найвища ефективність дії проти багаторічних злакових бур’янів досягається за умови їх висоти 10-15 см, однорічних – у фазі 2-4 листків. Ефективність дії гербіциду залежить від якісного внесення препарату та сприятливих погодних умов. Оптимальні температурні умови для обробки – 15-25°С. 

Не рекомендується використовувати в бакових сумішах із протидводольними гербіцидами на відповідних культурах, зокрема з препаратами, які містять наступні діючі речовини: бентазон, клопіралід, піклорам, ізоксабен та піридат. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 5 діб. Обов’язковою умовою для досягнення ефективності є застосування ад’юванту Захват Ойл у співвідношенні 1:1, який забезпечує стабільність крапель на поверхні рослин, покращує розчинення воскового нальоту та проникнення препарату в кутикулу, уповільнює висихання робочого розчину, покращує прилипання та утримання робочого розчину. Під час приготування робочого розчину спочатку додають Захват Ойл, перемішують, потім додають Селеніт Макс і ретельно перемішують до однорідності робочого розчину.

Характеристики

Виробник
Укравіт
Країна виробництва
Китай
Тип
неорганічні
Вид
виборчої дії
Культура
соняшник, соя
Показати всі