Бантен Гербіцид (базагран) 20л

Бантен Гербіцид (базагран) 20л

Бантен Гербіцид (базагран) 20л від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
9 000 ₴/коробка
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Кременчук
Безкоштовно
 Нова Пошта
60 - 120 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Механізм дії:

Бентазон має виражену контактну  дію і поглинається переважно зеленими частинами рослин. Діюча речовина порушує процес фотосинтезу. Відмирання бур’янів проявляється через 3-5 діб. 

Спектр дії:

Більшість наявних широколистих бур’янів, в тому числі і такі  бур’яни, як паслін чорний, лобода біла, види шириці, види дурнишника, види дурману, череда колюча, гірчиця польова.

Додаткова інформація:

Властивості препарату

Є контактним гербіцидом і поглинається переважно зеленими частинами рослин. Для досягнення хороших результатів листя і стебла бур’янів повинні бути достатньо змочені гербіцидом. Відмирання бур’янів відбувається дещо повільніше, ніж при використанні гербіцидів з інших груп. Холодна погода уповільнює наступ дії цього гербіциду. 

Особливості застосування:

Обприскування слід проводити при температурі повітря в межах від +10 до +25°С, за швидкості вітру не вище 3 м/сек при дрібнокрапельному і - 4 м/сек при крупнокрапельному обприскуванні.

Застереження у застосуванні

Зона санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт, водойм та зон відпочинку повинна бути не меншою ніж 300 м.

Сумісність:

Гербіцид можна вносити з мінеральними добривами та іншими гербіцидами, однак для останніх перед застосуванням в бакових сумішах рекомендується робити перевірку сумісності.

Характеристики

Виробник
Defender
Країна виробництва
Китай
Тип
неорганічні
Вид
суцільної дії
Культура
соя
Показати всі