Кватрофорс протруйник

Кватрофорс протруйник від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
4 000 ₴/каністра
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Кременчук
Безкоштовно
 Нова Пошта
60 - 120 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Діючі речовини Кватрофорсу підібрані таким чином, щоб при русі речовин по рослині кожна її частина залишалась максимально захищеною. Дві діючі речовини з різним спектром дії захищають надземну частину сходів від повного спектру ранніх листкових хвороб, інші дві – локалізуються в насінні та коренях - забезпечують захист від всіх видів гнилей.

Флутриафол – системна діюча речовина, рухається від насінини до листка. Пригнічує розвиток борошнистої роси, іржі. Володіє лікувальною дією з тривалим захисним ефектом.

Металаксил-М – також системна речовина, що рухається від насінини до листка. Ефективний проти пітіумних грибів та кореневих гнилей, має тривалий захисний ефект.

Імазаліл – локально-системна діюча речовина, знезаражує насіння та захищає коріння. Має високу ефективність проти гельмінтоспоріозної та фузаріозної гнилей.

Піраклостробін – має контактну та глибинну дії, захищає та стимулює насіння. Ефективний проти різних класів грибів. agroxim.globino

Повний спектр хвороб на озимій пшениці необхідно контролювати діючими речовинами, спеціалізованими під конкретний клас патогенів. Більшість протруйників захищають від ряду хвороб лише частково, за рахунок побічної дії д.р. В лабораторних умовах важко іденти- фікувати збудників ризоктоніозу, піті- озної гнилі, пероноспорозу, фітофторозу. Тому максимальний захист насіння і сходів забезпечить протруйник, що містить 3-4 діючі речовини, основні дії яких спрямовані проти найширшого спектру хвороб, як Кватрофорс.

кватрофорс не впливає на розвиток бульбочкових бактерій та мікоризних грибів. На відміну від інших триазолів, зокрема тебуконазолу, флутриафол не має ретардантної дії на сою у кількості 40 г/т (концентрація у Кватрофорсі 50 г/л при нормі витрати 0,8 л/т). В результаті лабораторих досліджень енергія проростання та схожість обробленого флутриафолом 40 г/т насіння були вищими, за насіння, обробленого нетриазольними препаратами.*

Характеристики

Виробник
АХТ
Країна виробництва
Китай
Вид
карбоксамід
Характер дії
системно контактний
Культура
пшениця, ячмінь
Хімічний склад
неорганічні
Показати всі