+380 (50) 06... показать
Примадонна аналог Прима Гербіцид на зернові
Примадонна аналог Прима Гербіцид на зернові ##от компании## "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - ##фото## 1

Примадонна аналог Прима Гербіцид на зернові

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
1 400 ₴/канистра
В наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Транспортная компания
Курьерская служба
Показать все 4 способа доставки

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж
Оплата при самовывозе по г. Полтава, Кременчук, Глобино (Наличными)
Оплата на карту «ПриватБанк»
Контактная информация
Телефоны
+380 (50) 06... показать
Адрес
39000, Украина, Полтавская обл., Полтава, Кременчук, шевченка 75, (кременчук) на карте
Филиалы
Полтавська обл.
Полтавская обл.
Кременчук (Фоззі)
+380 (50) 06... показать
Полтавская обл.
Зіньківська 16
+380 (50) 06... показать
Полтавська обл.
Глобине (центр)
+380 (50) 06... показать

Описание

Примадонна, СЕ - післясходовий селективний гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами на посівах зернових культур, кукурудзи та сорго.

Діюча речовина: 2,4-Д, 300 г/л (у вигляді складного 2-етилгексилового ефіру) + флорасулам, 3,7 г/л

Оригінальний препарат: Прима

Препаративна Форма: емульсія суспензивная

Сумісність. Сумісний з багатьма гербіцидами для захисту зернових культур, а також з інсектицидами, фунгіцидами та регуляторами росту. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність по відношенню до оброблюваної культури.

Найкраще поєднання і найвища біологічна ефективність досягається тільки при використанні бакових сумішах пестицидів від CHEMISCHE GUTER AG. Ця здатність і висока ефективність досягається завдяки схожим П. А. речовин у препаративних формах і синергізму (посилення дії) від поєднання діючих речовин.

Механізм дії. Флорасулам є інгібітором біосинтезу незамінних амінокислот за рахунок інактивації ферменту ацеталактатсинтазы. 2,4-Д у складі препарату виступає в якості ауксиноподибного інгібітора росту. Препарат володіє системною активністю, швидко, протягом 1:00, проникає і розповсюджується по всім частинам бур'янів, включаючи коріння, блокуючи ріст клітин в молодих тканинах.

Переваги:

  • Високоефективний двокомпонентний гербіцид для захисту посівів зернових культур від широкого спектру дводольних бур'янів.
  • Знищує злісні, складновидалимі види бур'янів, як підмаренник чіпкий, ромашка непахуча, осот польовий, осот жовтий та інші.
  • Відмінна системна активність препарату дозволяє легко і швидко (протягом години) поширюватись по бур'янам, блокуючи ростові процеси бур'янів.
  • Містить біоактиватор зростання, який виступає в ролі антистресової компонента для культурних рослин.
  • Потужна абсорбція і гербіцидна активність.

Спектр дії: амброзія полинолиста, осот польовий, Вероніку (види), гірчак (види), гірчиця польова, гірчак беризковидний, дескуранию Софії, Рутку аптечну, зірочник середній (мокриця), латук татарський, мак самосію, лободу (види), кульбаба лікарська, осот польовий, осот шорсткий, паслін чорний, пастушку сумку звичайний, підмаренник чіпкий, редьку дику, ромашку (види), щириця (види), талабан польовий, глуху кропиву (види), а також більше 150 інших видів дводольних бур'янів.

Рекомендовані суміші. Володіючи значними перевагами перед аналогічними продуктами, рекомендується використовувати без обмежень суміші з Беназолом, Титулом ДУО, Тріадою, Фаскордом, Кинфосом, Биостимамы, згідно регламентів застосування по фазах оброблювальних культур.

В посівах кукурудзи у фазі 3-7 листків, для розширення спектру контролю за бур'янами, для ефективної роботи в екстремальних умовах (спека, жаркий клімат) рекомендується користуватися баковою сумішшю:

Примадонна (0,6-0,8) л/га + Кассіус (0,04-0,045 кг/га) + Сателіт Р (з розрахунку 100 мл/100 л води)

Можливість виникнення резистентності. Флорасулам є інгібітором ферменту фотосинтезу ацетолактатсинтазы, 2,4-Д викликає реакцію ауксинового типу. Ця подвійна дія гербіциду знижує можливість виникнення резистентності у бур'янів.

Характеристики

Производитель
Щелково Агрохим
Страна производства
Россия
Тип
неорганические
Вид
широкого спектра
Культура
кукуруза, пшеница
Вредный объект
сорняки двудольные
Форма выпуска
водная суспензия
Упаковка
пластиковая банка
Срок применения
послевсходовый
Тип воздействия
контактные