Шериф гербіцид Гранстар

Шериф гербіцид Гранстар

Шериф гербіцид Гранстар від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
750 ₴
Хит продаж
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Виробник
DEFENDA
Країна виробництва
Китай
Тип
неорганічні
Вид
виборчої дії
Культура
соняшник, пшениця
Шкідливий об'єкт
бур'яни дводольні
Упаковка
пакет
Термін застосування
післясходовий
Тип впливу
контактні
Форма выпуска
смачивающийся порошок

Опис

Високоефективний гербіцид Шериф — препарат системної дії, який контролює цілий ряд дводольних бур'янів у посівах зернових та пригнічує процеси росту та розвитку у видів, що володіють стійкістю до 2,4-Д. Він характеризується розтягнутими за часом термінами застосування від сходів до появи прапорцевого листка, відсутністю фітотоксичності та будь-яких обмежень в сівозміні сільськогосподарських культур. Завдяки низькій нормі внесення гербіцид відрізняється зручністю у використанні.

  • Виробник: Defenda;
  • Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/л;
  • Хімічна група: сульфонілсечовини;
  • Препаративна форма: водорозчинні гранули;
  • Культура: озима та яра пшениця, жито, ярий та озимий ячмінь;
  • Бур'яни: однорічні та багаторічні дводольні бур’яни;
  • Клас небезпеки: III помірно небезпечний, безпечний для бджіл, риб та птахів;
  • Умови зберігання: 3 роки в непошкодженій заводській упаковці при температурі від 0 °C до +30 °C;
  • Тара: фольгований пакет 0,5 кг.

    Механізм дії:

    Діюча речовина гербіциду трибенурон-метил є інгібітором синтезу амінокислот. При обприскуванні посівів вона проникає в тканини рослин за допомогою стебла та листя і доставляється в точки росту. В результаті блокування вироблення амінокислот клітинний поділ припиняється. Ефект настає вже через 2-3 години після обробки препаратом. Бур'яни, чутливі до дії гербіциду, не поглинають корисні речовини й вологу з ґрунту та не конкурують з сільськогосподарськими культурами, при цьому їх зростання та розвиток припиняються.

    Перші результати (хлороз, побіління верхівки та інші) стають візуально помітними через 5-8 днів. Стебла та листя набувають бурого чи червоного кольору, рослини гинуть. Загибель молодих бур'янів відбувається на 2-3 дні раніше тих, які знаходяться на більш пізніх стадіях розвитку. 

     

    Спектр дії:

    Найчутливіші бур’яни:

    гірчак почечуйний, ромашка (види), гірчиця польова, гірчиця чорна, грицики звичайні, дворядник, редька дика, щириця розлога, жовтець, зірочник середній, види кислиць, кропива глуха, кукіль звичайний, лобода біла, льнянки (види), мак дикий, піщанки (види), смілка конічна, соняшник (падалиця), падалиця ріпаку, спориш, сухоребрики, талабан польовий, жабрій звичайний, біфора промениста, горошок (види) жовтозілля, злинка канадська, латук (молокан), міагрум пронизанолистий, незабудка польова, шпергель звичайний, хрінниця (види).

    Помірно чутливі бур’яни:

    будяк польовий, волошка синя, гірчак березковидний, калачики, кульбаба, осот польовий, підмаренник чіпкий, фіалка триколірна, хризантема польова

    Стійкі бур’яни:

    Рутка лікарська, берізка польова, вероніка плющелистна, всі види злакових бур’янів.

    Особливості застосування:

    Для досягнення кращого результату виробник рекомендує вносити робочий розчин в період активного росту бур'янів, коли однорічні рослини перебувають у фазі 2-4 листків, а багаторічні — у фазі розетки. При цьому культура може бути у стадії від 2-3 листків до виходу у трубку. Обприскування посівів краще проводити в ранкові або вечірні години в суху безвітряну погоду при температурі повітря в інтервалі +15-25 °C. В окремих випадках, коли бур'яни знаходяться в фазі активного росту, допускається обробіток посівів при температурі + 5-7 °C. Більш низькі температури не впливають на ефективність діючої речовини, але збільшують тривалість періоду, протягом якого бур'яни гинуть.

    При обробітку посівів не рекомендується обприскувати колосові зернові під час поганих погодних умовах, або тих, що знаходяться в стресовому стані. Для знищення в посівах перерослих, середньо чутливих та стійких шкідливих рослин рекомендується використовувати максимальну норму витрати гербіциду. Не можна допускати перенесення робочого розчину на сусідні культури. Дощ, який пройшов протягом трьох годин після обробки посівів, може змити розчин до того, як він проникне в рослину, в результаті чого ефективність обробки знизиться.