Косайд Фунгіцид захист садових та овочевих культур

Косайд Фунгіцид захист садових та овочевих культур

Косайд Фунгіцид захист садових та овочевих культур від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
3 000 ₴/пачка
Хит продаж
Під замовлення, 3 дні

Доставка

 Самовивіз в м. Кременчук
Безкоштовно
 Нова Пошта
60 - 120 ₴
 Делівері
100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Косайд® 2000 -  сучасний фунгіцид-бактерицид на основі міді для захисту садових та овочевих культур від комплексу хвороб.

ПЕРЕВАГИ:

  • Підвищена ефективність завдяки максимальній кількості біодоступної міді;
  • Миттєва розчинність гранул в робо чо му розчині за рахунок високо тех но логічної формуляції;
  • Більш тривала дія завдяки утворенню на рослині захисної плівки та ефекту реактивації.

Діюча речовина: гідроксид міді 350 г/кг + нестійкі іони міді 188 г/кгКосайд 2000 є контактним фунгіцидом, основою якого виступає мідь, яка забезпечує як захист, так і профілактику від збудників парші, антракнозу, плямистості, альтернаріозу, фітофторозу і багатьох інших хвороб на широкий спектр культурних рослин. Засіб характеризується потужною антибактеріальною дією. Захисний шар, який створює Косайд-2000 не допускає того, щоб патоген проник в рослину. До поверхні оброблених листя прилипають кристалики металевої міді під час контакту з водою вивільняються іони двовалентного міді, стаючи активними проти різних патогенів.

Спори і бактерії контактуючи з обробленою поверхнею легко поглинають іони двовалентного міді, досягаючи токсичної концентрації, в самій середині клітини, припиняється процес інфікування.

Структура білків, функціонування ферментів, клітинні мембрани, а також системи транспорту електронів потрапляють під вплив іонів двовалентного міді. Ефективність досягається завдяки різноплановому впливу препарату, а також його профілактичної активності. У той же час ризик резистентності є мінімальним.

Препарати, основою яких є мідь не є однаковими. Важливу роль відіграє основа хімічної форми, на якій і проводився фунгіцид. Нею може бути гідроксид, сульфат, оксихлорід тощо. Не останню роль відіграє і формуляція, а також інші деталі.

Найефективнішою серед всіх форм міді є гідроксид міді. Саме його представляє наш фунгіцид Косайд 2000.

Гідроксид міді відрізняється найшвидшою дією на збудника. Також його характеризують відмінну стійкість на культурі з найвищим рівнем біологічно активних іонів. Все це дозволяє успішно захищати рослину.

Застосовуючи Косайддля профілактики можна досягти кращих результатів для забезпечення захисту яблунь від різних хвороб.

Застосування на персика

Розвиток персика починається з квіткових бруньок, суперечки кучерявості вражають дерево. Рання обробка даними засобом дозволить запобігти хвороб, якщо застосувати її на самому початку набрякання бруньок. Норма становить 4-6 кг / га. Новий інфекційний фон дають листові нирки, розвиваються після цвітіння. Норма становить 2-3 кг.

Характеристики

Виробник
Сингенту
Країна виробництва
Швейцарія
Тип
неорганічні
Вид
системні (внутрішньорослинні)
Призначення
профілактично-лікувальні
Показати всі