Кораген 20 л. 50 мл DuPont

Кораген 20 л. 50 мл DuPont від компанії "Агрохімія" Засоби захисту рослин та Посівний Матеріал - фото 1
700 ₴
Хит продаж
Під замовлення, 3 дні

Доставка

 Самовивіз в м. КременчукБезкоштовно
 Нова Пошта60 - 120 ₴
 Делівері100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Полтава, Кременчук, Глобино (Готівкою)
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Опис

Інноваційний інсектицид проти лускокрилих шкідників на багатьох культурах з високими показниками безпечності до корисної ентомофауни

  • Дійсно гнучкий у часі застосування – поєднує овіцидну, ові-ларвіцидну та ларвіцидну дію
  • Дійсно швидка дія – відсутність пошкодження плодів
  • Дійсно тривалий період захисту

Діюча речовина: хлорантраніліпрол – 200 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії на водній основі
Клас:  антраніламіди
Упаковка: пластикова банка 50 мл, 200 мл, 1 л, 5 л
Норма використання: 60 - 200 мл/га

Механізм дії

Основна дія препарату відбувається при потраплянні Корагену® до шлунку комах, а також через кутикулу (контактна дія). Кораген® активує рианідинрецепторні гени, які відіграють ключову роль в скорочуванні м’язів. Після прийому Корагену® активізується виведення внутрішніх запасів кальцію з м’язів шкідника (рецептор змушує рецепторний канал відкриватися на більш тривалий період часу). Неконтрольоване виділення іонів кальцію різко зменшує його внутрішні запаси в організмі. Внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м’язи і миттєво настає параліч. В свою чергу це призводить до зупинки харчування, личинки стають слабкими та невдовзі гинуть.

Потрапивши в організм комахи, спостерігаються наступні симптоми отруєння:

- Миттєва зупинка харчування
- Параліч м’язів
- Загибель протягом 24–72 годин

Проведені дослідження показали, що Кораген® контролює чисельність кукурудзяного стеблового метелика, яблуневої плодожерки кількома шляхами та на різних стадіях розвитку.

1. Овіцидна дія препарата варіює в залежності від строку обробки та щільності популяції шкідника. Найбільша овіцидна дія спостерігається при застосуванні Корагену® до початку відкладки яєць або по відкладених яйцях до фази чорної голови.

2. Ові-ларвіцидна дія Корагену® спостерігається під час прогризання гусеницею, що тільки відродилася, обробленої поверхні яйця. Внаслідок цього відбувається миттєва інтоксикація личинки яблуневої плодожерки, яка гине, не встигнувши вийти з яйця, або відразу після виходу.

3. Ларвіцидна дія Корагену® характеризується високою ефективністю проти гусениць шкідника та відбувається двома шляхами:
шлункова дія — при потраплянні препарату в гусеницю при харчуванні
контактна дія — при попаданні на шкіряні покриви гусениці.

З 2012 року інсектицид Кораген® дозволено до застосування на кукурудзі проти кукурудзяного метелика та інших лускокрилих шкідників, в т.ч. авіаметодом.

Кораген® за світовою класифікацією IRAC діючих речовин відноситься до групи 28 і є єдиним представником цієї групи, що зареєстрований на кукурудзі. 

Найбільш поширені шкідники кукурудзи Кукурудзяний стебловий метелик (Ostrinia nubilalis) є широко розповсюдженим видом як в Україні, так і в Європі. Він здатний пошкоджувати
стебла, листя, волоть, качани та зерно кукурудзи, що призводить до значних кількісних та якісних (ризик мікотоксинів ) втрат врожаю.

Характеристики

Виробник
Du Pont
Країна виробництва
США
Тип
неорганічні
Вид
акарициди (для боротьби з кліщами)
Дія на організм
кишкова (вплив при прийомі їжі), контактна (вплив при зіткненні), системна (вплив через судинну систему)
Культура
зернові колосові культури, картопля, пшениця
Показати всі