
Геліантекс Гербіцид Corteva 24р

Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
МЕХАНІЗМ ТА ШВИДКІСТЬ ДІЇ
Активний ріст чутливих бур’янів припиняється вже через добу після проникнення препарату в рослину. Перші видимі ознаки пригнічення бур’янів проявляються через 1-2 дні після внесення.
Остаточна загибель бур’янів відбувається через 3-5 тижнів після обробки і залежить від видового складу та стадії розвитку бур’янів, ступеня засміченості, а також кліматичних умов до, під час і після обробки.
СПЕКТР КОНТРОЛЬОВАНИХ БУР'ЯНІВ
Застосування гербіциду Геліантекс™ забезпечує контроль проблемних видів дводольних бур’янів, зокрема таких як лобода біла, канатник Теофраста, нетреба звичайна, чорнощир нетреболистий, чорнощир звичайний, підмаренник чіпкий.
Геліантекс™ пригнічує ріст таких бур’янів, як коноплі дикі, паслін чорний, щириця загнута, дурман звичайний, за оптимальних умов використання.
СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ
Для розширення спектру контрольованих бур’янів гербіцид Геліантекс™ можна застосовувати у бакових сумішах та програмах захисту з іншими протидводольними гербіцидами. Слід уникати застосування у бакових сумішах з гербіцидами на основі імазамоксу та імазапіру, що може призвести до тимчасового прояву фітотоксичності у культури. При використанні цих діючих речовин у програмах гербіцидного захисту інтервал між обробками має бути не менш як 10 днів.
Необхідно уникати застосування з фосфорорганічними інсектицидами, а при їх використанні дотримуватися інтервалу 12-14 днів. Не рекомендується застосовувати Геліантекс™ одночасно з внесенням грамініцидів, інтервал між обробками має бути не меншим за 10 днів. Слід уникати одночасного застосування з препаратами, що мають рістрегулюючий ефект.
ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ СТІЙКОСТІ ДО ПРЕПАРАТУ
Завдяки тому, що гербіцид Геліантекс™ містить
у своєму складі діючу речовину галауксифен-метил, ризик виникнення резистентності знижується.
Галауксифен-метил відноситься до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів, що, за міжнародною класифікацією, відноситься до групи ауксиноподібних гербіцидів (синтетичні ауксини, Group O, HRAC classification), ризик розвитку резистентності у якої визначений як низький.
Однак, щоб унеможливити чи мінімізувати будь-який потенційний ризик, слід дотримуватись таких рекомендацій:
- Використовувати максимально допустимі норми препарату для контролю важкоконтрольованих бур’янів.
- Забезпечувати ротацію культур у сівозміні.
- Здійснювати чергування гербіцидів з іншими механізмами дії на одному полі.
- Використовувати комбіновані програми та/або бакові суміші гербіцидів для посилення дії.